Skip to main content

Hackeři sundali Minecraft a Eve Online

Aktualizace: teď i League of Legends.

Aktualizace: Hackerská skupina LulzSec na svém Twitteru napsala: "Pokukujeme po našem dalším cíli... Minecraft jsme nechali, tak si ho běžte zahrát." A krátce na to: "Přihlašovací servery League of Legends jsou dole."

Původní text:Po úspěšných útocích na Sony, Epic, Bethesdu a Nintendo (psali jsme zde) se hackerská skupina LulzSec zaměřila na Minecraft a Eve Online. Obě hry útokům podlehly.

Eve Online padla během dneška a hackeři se otevřeně přihlásili k tomu, že vymazali přihlašovací servery, což prý omylem sundalo i jejich web.

Hack Eve Online potvrdili vývojáři na oficiálním Twitteru: "Eve Online a přidružené služby zasáhl internetový útok. Z bezpečnostních důvodů jsme tyto služby zneprovoznili."

Hackeři se tvůrcům z CCP na svém Twitteru jen vysmáli: "Hlupáčci z Eve zneprovoznili celou svoji síť po našem primitivním DDOS útoku. Další den, další lulz."

Přihlašovací server pro Minecraft byl také pod útokem a také se ho podařilo sundat. "Servery Minecraftu jsou 100% dole, web jede. Můžete se dokonce podívat na jejich trailer a další věci!," napsali LulzSec na svém Twitteru.

Read this next