If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Harmonogram Mistrovství ČR v počítačových hrách

Vyvrcholení elitních hráčů.

Vyvrcholení celoročního snažení elitních hráčů je pomalu tady, Mistrovství České republiky v počítačových hrách se blíží. Nastal čas vyložit karty a odhalit harmonogram všeho dění.

Brněnské výstaviště BVV bude ve dnech 10. až 12. listopadu naplněno k prasknutí a svým dílem k tomu přispějí i přední hráči Counter-Strike: Global Offensive a League of Legends. Dva nejhranější počítačové tituly současného světa elektronického sportu jsou i v letošním roce největším lákadlem celého programu. Ať si fanoušek vystačí s online vysíláním či dorazí kterýkoliv den přímo do Brna, v žádném případě mu obě zúčastněné hry neutečou. Pojďme si společně přiblížit harmonogram, co se kdy bude na hlavní stage a v kvalifikační MČR aréně od pátku do neděle dít.

Mistrovství České republiky v počítačových hrách nabídne bohatý program, na hlavním pódiu však budou světla reflektorů určena pouze těm, kteří budou bojovat o mistrovské tituly. Counter-Strike: Global Offensive i League of Legends turnaje slibují opravdu velkou podívanou a svojí měrou k tomu přispějí nejen hlasy samotných komentátorů a analytiků, ale také stage moderátor, kterým pro letošní ročník bude Petr "Nasty" Cerha. Pohodlí křesla či gauče má své výhody, nic však nenahradí atmosféru přímo na místě. Mimo klasických jednodenních či třídenních jsou k dostání i vstupenky kategorie Premium a Premium Plus s mnoha výhodami na oficiálních stránkách mcrpc.cz.

Projekt MČR v počítačových hrách běží za podpory generálních partnerů HAL3000, DELL, Mountain Dew, CZC.CZ a hlavních partnerů AOC Gaming, WD, Logitech a MSI.

Comments