Skip to main content

Hardwarové požadavky OFP: Red River

Internetová aktivace a přes GfW LIVE.

Domácí distributor ConQuest dnes oznámil, že samostatné pokračování Operation Flashpoint: Red River u nás vyjde o pár dnů dříve, než dosud anoncoval - už ve čtvrtek 21. dubna, stejně jako ve zbytku Evropy. V kolonkách "lokalizace hry" i "manuál" zůstává shodně angličtina.

Zveřejnil rovněž min. systémové požadavky, které zní takto: operační systém Windows XP 32bit / Vista / Windows 7, procesor AMD Athlon 64X2 / Core 2 Duo 2.4 Ghz, paměť 1 GB RAM (2 GB Vista / Windows 7), 6 GB místa na disku a grafika alespoň ATI Radeon X1800 nebo NVIDIA GeForce 780.

Pokud vám na tom připadá něco divného, nejste sami. Minulý díl Flashpointu, Dragon Rising z podzimu 2009, si vystačil s grafickou kartou NVIDIA 7600GT. Vzhledem k podobnému enginu se nedá předpokládat, že by HW nároky rapidně vzrostly, aby vyžadovaly novější grafiku jen s třímístným číselným označením. Nikde ve světě se to zatím nedá ověřit, takže to spíš vypadá na obyčejnou chybu.

Update - je to tak, správně má být GeForce 7800. Codemasters k tomu dodali, že na lepších HW konfiguracích máte postřehnout zvýšený výkon. K aktivaci Red River bude povinně potřeba internetové připojení. Pro online hraní zase musíte mít internetový účet vázaný na své unikátní sériové číslo. Trochu opruz je, že multiplayer poběží přes službu Games for Windows LIVE.

Dnes se také objevilo nové video a nové obrázky:

Taking the Hit - video

Read this next