Skip to main content

HYPE uvede Dead Cells: Return to Castlevania Edition

Včetně hromady DLC.

U příležitosti jejího pátého výročí si pořiďte cenami ověnčenou akční plošinovku Dead Cells ve speciální Return to Castlevania Edition, která obsahuje základní hru a pět DLC rozšíření – Rise of the Giant, The Bad Seed, Fatal Falls, The Queen and the Sea a nejnovější Return to Castlevania.

Dead Cells je roguelite akční plošinovka žánru metroidvania. Zkoumejte rozlehlý, neustále se měnící hrad... za předpokladu, že se v brutálních 2D soubojích inspirovaných herní sérií Dark Souls dokážete probojovat přes jeho strážce. Nečekejte žádné záchytné body. Zabíjejte, zemřete, poučte se, opakujte. Základní hra vyšla už v roce 2018, vývojáři ji ale každých pár měsíců rozšiřují o atraktivní bezplatné aktualizace i originální placený obsah, aby stále působila svěžím dojmem.

Základní hra:

  • 17 úrovní – každá s odlišnou atmosférou, jedinečnými nepřáteli a vlastními tajemstvími čekajícími na odhalení.
  • 5 bossů vytvořených těmi nejsadističtějšími vývojáři, odladěných zoufalými testery dohnanými často až k slzám.
  • Nějakých 150 zbraní a dovedností – oštěpy, meče, luky, kouzla, štíty, zvířecí mazlíčci, pánvičky atd. Ať vás napadne cokoliv, ve hře to najdete.
  • 1 nouzové odkulení se stranou, které vás dostane z nesnází.
  • 1 epicky responzivní, plynulý a zábavný soubojový systém.

Čtyři původní DLC – Rise of the Giant, The Bad Seed, Fatal Falls a The Queen and the Sea: Tato rozšíření přinášejí nový obsah pro pozdější fázi hry a navíc také celou novou cestu hradem s alternativním zakončením a hromadou nových nepřátel, zbraní a oblečení. Celkem vás čeká 8 nových úrovní, 5 nových bossů, 21 nových nepřátel, 34 nových zbraní a dovedností a 52 nových sad oblečení (to kdyby vás přestalo bavit těch 70 původních).

Nové DLC Return to Castlevania: Spojte se s lovcem upírů Richterem Belmontem a dhampírem Alucardem a proklestěte si cestu starobylými chodbami Drákulova hradu. Ztrestejte proslulými zbraněmi ze série Castlevania hordy monster a pronikněte až do trůnního sálu samotného pána temnot... Těšit se můžete na 14 ikonických zbraní, 2 nové úrovně, 51 původních skladeb z Castlevanie plus 12 nejslavnějších z nich předělaných ve stylu Dead Cells, 3 epické souboje s bossy a 20 sad oblečení ze šatníku oblíbených postav série Castlevania.

2D pixel-art akční plošinovka Dead Cells vychází krabicově pro herní konzole PlayStation 4, PlayStation 5 a Nintendo Switch 11. srpna 2023. Return to Castlevania Edition obsahuje navíc oboustranný přebal s druhou stranou ve stylu přebalů her pro herní konzole Nintendo Entertainment System, respektive první PlayStation.

Read this next