Skip to main content

Jak získat 20 starých her do 3DS zdarma?

Postup pro země nepodporované eshopem.

ConQuest, domácí distributor Nintenda, dnes tiskovou zprávou oznámil přesný postup a seznam her, kterými "odškodní" lidi, kteří si koupili handheld Nintendo 3DS za plnou cenu před jeho plánovaným zlevněním o třetinu, k němuž dojde příští pátek 12. srpna. Jak asi už víte, současní vlastníci handheldu získají 20 her zdarma skrze Nintendo Ammbassador program dostupný v nejnovějším updatu konzole.

"V zemích jako Česká republika, kde eshop Nintenda není oficiálně podporován, budou tyto downloady dostupné skrze dva speciální updaty. Jediné, co musí nyní majitelé konzolí udělat, je stáhnout si v období 5.8.2011 až 11.8.2011 23:59 update pro svojí konzoli Nintendo 3DS, čímž se předregistrují a ve druhém updatu, který bude dostupný později, poté stáhnou 20 her zdarma. Pro stáhnutí updatu jděte přes HOME Menu do OTHER SETTINGS a vyberte SYSTÉM UPDATE. Prosím mějte v patrnosti že WiFi internetové připojení je pro update nezbytné," píše se v tiskové zprávě ConQuestu.

Skrze dva updaty se můžete těšit na 10 NES Virtual Console her, včetně Super Mario Bros Donkey Kong Jr, Balloon Fight, Ice Climber a The Legend of Zelda. Zároveň získáte i 10 Game Boy Advance Virtual Console her jako: Yoshi's Island, Super Mario Advance 3, Mario Kart: Super Circuit, Metroid Fusion, WarioWare, Inc.: Minigame Mania a Mario vs. Donkey Kong.

"Nintendo si nesmírně váží svých fanoušků, kteří konzoli Nintendo 3DS podporovali a v uplynulých měsících si jí pořídili a proto těmto všem lidem nabízí těchto 20 her zdarma." Více časem na MojeNintendo.cz.

Read this next