Skip to main content

Koncem měsíce krabicová re-edice staršího českého dungeonu

The Keep od Cinemaxu.

Domácí vydavatel HYPE oznámil, že first-person dungeon RPG The Keep od českého studia Cinemax vyjde krabicově pro herní konzoli Nintendo Switch 23. července 2021 ve speciální zlevněné edici.

V této krabičce se nebude nacházet herní karta, ale pouze kód ke stažení hry z Nintendo eShopu. Hra, která původně vznikla už v roce 2014 pro Nintendo 3DS, je navíc v češtině.

"Krása modrých krystalů učarovala nejednomu dobrodruhovi a i ti, kteří byli odhodláni jí odolat, se nakonec stali jejími otroky. Slabí byli zabiti, silní zmrzačeni. S pomocí prastaré magie našly cestu na tento svět dávno zapomenuté děsy, aby tu oddaně provázely svého nového pána - zločinného čaroděje Watryse.

A zatímco Rada říše se skrývala za silnými zdmi paláců a ignorovala zlo šířící se zemí, rozhodl se mladý bojovník sám čelit čaroději. Netušil však, že zdaleka není první, kdo se k podobnému dobrodružství odhodlal...

Vstupte do tajemné pevnosti jako neznámý hrdina toužící skoncovat s mocným čarodějem Watrysem. Zkoumejte temné, spletité chodby, zrádné vězeňské kobky i hluboko ukrytá podzemní patra tohoto dungeon RPG z vlastního pohledu, nabízejícího taktické souboje v reálném čase, unikátní runový systém kouzel a spoustu hádanek čekajících na vyřešení.

Watch on YouTube

Bojujte, pátrejte po ukrytých pokladech, vyhýbejte se smrtícím nástrahám, experimentujte s magií a řešte komplexní rébusy skrývající se v potemnělých chodbách pevnosti. Při hraní The Keep si připomenete nebo konečně zjistíte, proč byly RPG dungeony ze staré školy tak přitažlivé a u hráčů tolik oblíbené.

Chcete-li porazit ďábelského Watryse, musíte pečlivě vylepšovat svou postavu, promyšleně čelit nepřátelům a obezřetně se rozhlížet kolem sebe, aby vám neunikla žádná rada ani kus výstroje, zanechané zde vašimi neúspěšnými předchůdci. V The Keep totiž přežijí jen ti nejschopnější.

Myslíte si, že máte na to, abyste se dokázali postavit takové výzvě? Potom neváhejte a vykročte směle kupředu. Watrysova pevnost na vás už čeká..."

Read this next