Skip to main content

L.A. Noire na třech DVD

Příliš mnoho obsahu pro jeden disk.

RockStar je svými masivními hrami známý a L.A. Noire od Team Bondi (RockStar jen vydává) nebude výjimkou. Policejní detektivka totiž naplní celý jeden 25 GB blu-ray na PlayStation 3. Hráči na Xboxu 360 mají bohužel smůlu a hru dostanou na třech DVD discích.

Majitelé Xboxu 360 se ale nemusí bát nějakého zběsilého vyměňování disků každou chvíli. Vývojáři na to mysleli a disk bude třeba během celé hry vyměnit dvakrát a to jen na vhodných místech, nikdy uprostřed hry tak, aby výměna narušila tempo hraní.

Jak Kotaku trefně podotklo, neznamená to, že by L.A. Noire bylo třikrát větší, než jednodiskové Grand Theft Auto 4. Největším žroutem místa jsou totiž data z MotionScan, onoho nového způsobu snímání obličejů herců. Právě na těch bude stát valná část hry a kolem nich se bude točit samotné vyšetřování, kterého bude ve hře požehnaně.

Tvůrci ale vzápětí dodali, že i pro hru samotnou vytvořili příliš mnoho obsahu, než aby se to všechno vešlo na tři DVD nebo jeden blu-ray. L.A. Noire je prý napěchováno kvalitním obsahem až po okraj a ještě údajně zbyla spousta skvělého vedlejšího obsahu pro budoucí DLC.

Animace obličejů zabírají nejvíc místa.

Read this next