Skip to main content

L.A. Noire trhá prodejní rekordy

Technologie se bude ještě vylepšovat.

Novinka od Rockstar L.A. Noire se na britském žebříčku nejprodávanějších her nehledě na platformy umístila na prvním místě. Nevíme sice přesná prodejní čísla, ale prý jde o nejrychleji prodávanou novou herní sérií ve Velké Británii.

Pokud se budou počítat všechny hry, stalo se L.A. Noire třináctou nejrychleji prodávanou hrou na X360 a jedenáctou nejrychleji prodávanou hrou na PS3. Co se týče poměru prodejů, verzi na X360 si koupilo 58 procent zákazníků.

V žebříčku zůstává na druhém místě Lego Pirates Of The Caribbean a Brink spadl až na místo třetí. Když se počítají všechny platformy, ve Velké Británii se celkem daří také Zaklínači 2, který se umístil ve svém premiérovém týdnu na pátém místě prodejnosti. Jen velmi málo PC titulů se do tohoto multiplafromního žebříčku dostává, snad s výjimkou Sims nebo Football Manageru. Když se počítá pouze PC platforma, je samozřejmě na prvním místě.

Zajímavou informací také je, že se Team Bondi lehce vyjádřilo k jejich další hře. Tvrdí, že ta už jim bude trvat vytvořit dalších pět let, jako jim trvalo L.A. Noire. Mají totiž už technologie a ty budou jen vylepšovat. "Psaní scénáře neurychlíte, ale zároveň jsme začali pracovat na technologii, která nasnímá i pohyb celého těla," řekl šéf Team Bondi, kteří L.A. Noire vyvinuli. Jejich detektivní hra má sice výborně nasnímané obličeje, ale pohyby postav se snímají zvlášť. Tímto chtějí obě věci spojit.

Ačkoliv některé herní servery píší, že Team Bondi říkají, že L.A. Noire 2 jim nebude trvat udělat pět let, není to tak úplně pravda - nemluvili o žádné konkrétní hře.

Read this next