Skip to main content

L.A. Noire zabere 25-30 hodin hraní

Info a video z první vraždy ve hře.

Za zavřenými dveřmi se na nedávném PAX East ukazovala také detektivní dobová akce L.A. Noire. Její předvádějící z Rockstaru uvedl, že samotná hra by měla zabrat okolo 25-30 hodin hrubého hracího času, tedy pokud se nebudete věnovat dalším nepovinným úkolům. S nimi se hrací doba zcela jistě přehoupne přes třicet hodin. Rockstar jak vidno dělá tradičně stále skvěle dlouhé hry, což se cení.

Mimo hlavní příběh vás v detektivní kanceláři totiž čeká ještě třiadvacet "nepřidělených případů", jichž se budete moci v případě zájmu ujmout. Každý z těchto případů ale zbrzdí průběh hlavní dějové linky, dokud jej nevyřešíte. Kromě extra zábavy mají nepřidělené případy objasnit motivy či chování některých sekundárních postav ve hře.

L.A. Noire bude také podporovat stažitelné přídavky, z nichž některé už byly dříve oznámeny v rámci předobjednávek u konkrétních prodejců. Rockstar na předváděčce oznámil, že skrze PlayStation Store si všechna tato DLC budou moci později opatřit i majitelé klasické krabicové verze hry.

Předváděčka se sestávala z vůbec první vraždy, na níž ve hře narazíte - to když se vám na stole objeví složka s nápisem "Red Lipstick Murder", což je vražda pojmenovaná po nálezu červené rtěnky na místě činu. Na sice nekvalitní, ale přesto novou nahrávku celého případu se můžete podívat zde:

This article contained embedded media which can no longer be displayed.

Read this next