If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Legendární zápasník odměnou k WWE 2K17

Goldberg za předobjednávku.

Že ještě nový wrestling není plnohodnotně oznámen? Nevadí, u těchto sportovních her se vždy nejprve mluví o tváři na obalu, případně o odměně za předobjednávku, než o samotných vlastnostech, není to vůbec nic nenormálního.

Společnost 2K takto dnes přišla s informací, že v připravovaném novém ročníku populární série WWE 2K17 se objeví slavný Bill Goldberg z WCW a WWE. Tento legendární zápasník, jenž je znám především díky své jedinečné sérii 173 výher v jednotlivých zápasech, kterou zaznamenal ve WCW v letech 1997 až 1998, bude ve hře WWE 2K17 hned jako dvě různé hratelné postavy - jedna bude představovat jeho verzi z WCW a druhá z WWE.

Tyto postavy společně s dvojicí hratelných arén (WCW Monday Nitro a Halloween Havoc) získají v den premiéry všichni, kdo si tento titul předobjednají u vybraných prodejců. Akci lze využít na počítačových zábavních systémech PlayStation 4 a PlayStation 3 i na konzolích Xbox One a Xbox 360. Celosvětové vydání hry WWE 2K17 je momentálně naplánováno na říjen 2016.

Cover image for YouTube videoWWE 2K17 Goldberg Pre-order Trailer

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

WWE 2K17

PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, PC

Related topics
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments