Skip to main content

Logo Xbox 720 se objevilo ve filmu

Hugh Jackman tam bojuje s pomocí robotů.

Nestačily vám zprávy o tom, že vývojářská studia začínají tajně pracovat na hrách pro novou konzoli od Microsoftu? Internet teď žije další věcí. V upoutávce na hollywoodský film Red Steel se totiž objevilo logo Xbox 720.

Když si pustíte nejnovější trailer na film, objevuje se ve 46 sekundě jako reklama v aréně. Jelikož jde o film odehrávající se v blízké budoucnosti, je to samozřejmě fikce filmařů, ale je faktem, že aby mohli použít logo Xboxu, potřebovali na to povolení od Microsoftu.

Není to poprvé, co by se nějaká verze Xboxu objevila ve filmu z budoucnosti. V Ostrově od Michaela Baye byl například Xbox s holografickými schopnostmi.

Microsoft už dříve mluvil o tom, že Xbox 360 bude mít desetiletou životnost a prodávat se začal v roce 2005. Jak ale řekl Chris Lewis, šéf evropského Xboxu, neznamená to, že by nová generace konzole nemohla vyjít ještě před vypršením těchto deseti let. "Rozhodně nemůžeme říct, že by se nemohly v budoucnu Xbox 360 a nová konzole překrývat. Nechci samozřejmě nic oznamovat nebo potvrzovat, ale samozřejmě se mohou překrývat."

Read this next