Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Loot boxy zamoří i Ghost Recon Wildlands

Prodej starých věcí jinak.

Rostoucí náklady na vývoj her, stohlavé tvůrčí týmy, nové trendy, změny v chování hráčů... no asi to znáte. Tímhle vším jde zdůvodnit, proč se další gigant rozhodl zabudovat do své hry tzv. loot-boxy, které byly tak nenáviděny ve Star Wars Battlefront 2.

Ghost Recon: Wildlands (Alza.cz), jeden z bestsellerů 2017, dostane Battle Crates koncem tohoto měsíce v Extended Ops updatu.

Jsou to bedny, které obsahují náhodně vybrané předměty z celkových asi dvou stovek. Zakoupíte si je v in-game obchodě za 400 kreditů, což vám odemkne trojici věcí, které ještě nevlastníte, čili žádné duplikáty.

Nejprve v době vypuštění aktualizace obdrží všichni hráči jako ochutnávku dvojici beden zdarma, které lze získat přes UbiSoft Club: Spec Ops Crate a Ghost War Crate. Ta první je pro singleplayer, ta druhá pro PvP Ghost War mód.

Uvnitř můžete nalézt epické či exotické zbraně (=jen nový skin pro stávající zbraně), dopravní prostředky nebo kosmetické vychytávky k přizpůsobení něčeho. Nejde však o nový obsah, to samé jste si mohli pořídit už loni v balíčcích na oficiálním obchodě, jde jen o jiný způsob distribuce toho starého.

UbiSoft se samozřejmě zapřísáhl, že bedny neovlivní hratelnost ani vývoj postavy hráče.

Read this next