Skip to main content

RPG v otevřeném světě od LucasArts

Od tvůrců Force Unleashed.

Jak se zdá, vývojáři Star Wars The Force Unleashed dělají nově na RPG hře s otevřeným světem. Clint Hocking totiž zveřejnil u sebe na Twitteru inzerát, pomocí kterého hledá herního inženýra. Právě v tom inzerátu je zmíněn žánr hry, na kterém v LucasArts pracují.

Clint Hocking byl kreativním režisérem u Splinter Cell: Chaos Theory a Far Cry 2, když ještě pracoval v Ubisoftu. V květnu 2010 odešel po téměř devíti letech a u LucasArts začal pracovat jako kreativní ředitel na dosud neoznámené hře.

V pracovním inzerátu se píše, že shánějí někoho se zkušenostmi s vývojem na konzole, což naznačuje, na jaké platformy by měla tato tajemná hra vyjít.

Poslední interně vyvíjená hra v LucasArts bylo The Force Unleashed 2, které příliš díru do světa neudělalo. V červnu minulého roku pak společnost přiznala, že v poslední době nejsou jejich hry dost dobré a slíbili, že v budoucnu se polepší.

Více informací o této "RPG s otevřeným světem" nikdo nemá a asi ještě nějakou dobu mít nebude, ale dočkáme se snad Oblivionu ve Star Wars vesmíru? To bychom si asi nechali líbit.

Read this next