If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Mass Effect 3 bude vtipnější

Čeká nás odlehčená atmosféra a humor.

Case Hudson, vedoucí Mass Effectů, prozradil britskému Oficiálnímu Xbox Magazínu tón Mass Effectu 3. Ten má být mnohem vtipnější a má obsahovat obecně uvolněnější a odlehčenou atmosféru, na rozdíl od temné a vážné dvojky. Casey zmiňuje především postavu pilota Jokera a palubní AI – EDI.

„O Mass Effectu 3 teď moc nemluvíme, ale druhé díly v trilogiích bývají většinou temnější. Třetí příběh je místo, kam budete chtít vnést trochu humoru a odlehčené atmosféry.“ Říká Casey. Dále pokračuje: „Jednou z věcí, kterou jsme chtěli v Mass Effectu 2 dosáhnout, bylo zakomponování více dospělých témat. Snažili jsme se také o trochu humoru, aby se z toho nestala příliš vážná záležitost.“

Casey dále prozrazuje, že Mass Effect 3 bude řádně epický: „Mass Effect 3 bude mít epické rozuzlení… Takže ještě více temnoty, ale i mnohem více humoru.“

Zmíněna byla i těžba minerálů, na kterou si někteří stěžují, jiným zase nevadila. Každopádně ve třetím díle chybět nebude. Stejně tak se máme těšit na „konstantní proud DLC“ – tím se překlopí příběh mezi druhým a třetím dílem.

Datum vydání Mass Effect 3 zatím není známo, ale není nepravděpodobné, že bychom se ho mohli dočkat už na E3. BioWare ale dříve řekli, že vývoj třetího dílu bude trvat přibližně stejně dlouho, jako vývoj dvojky.

Tagged With

Comments