If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Metal Gear Solid: The Legacy Collection oficiálně, jen na PS3

Které hry obsáhne?

Konami dnes potvrdili zvěsti z minulého týdne a z Kojimova Twitteru, když oficiálně oznámili kompilaci Metal Gear Solid: Legacy Collection. Vyjde pouze ve verzi pro PlayStation 3 někdy letos v červnu za zatím nespecifikovanou cenu.

K příležitosti 25. výročí série, která má podle nových informací na kontě celkově 33 milionů prodaných kusů (nejen Solid, ale celý Metal Gear), v sobě zahrne čtyři nebo pět her. Záleží na tom, jak to počítáte: Metal Gear Solid 1, Metal Gear Solid 2: HD Edition, Metal Gear Solid 3: HD Edition (včetně původních MSX verzí úvodních dvou dílů), Metal Gear Solid: Peace Walker HD Edition, Metal Gear Solid: VR Missions a Metal Gear Solid 4: Trophy Edition. Navíc přibalí dvě digitální novely od Ashley Wood.

"Chceme dát fanouškům možnost zažít celou sérii od začátku až do konce, pohodlně na jedné platformě. Všichni tak budou moci zkusit, jak se Metal Gear Solid postupně vyvíjel v jednu z nejúspěšnějších sérií současnosti," okomentoval to prezident Konami. Pro srovnání, série Halo je na 50 milionech, FIFA a Call of Duty každá na více než 100 milionech kusů.

Zatím není jasné, jestli kompilaci někdo přiveze i do ČR, kde tento vydavatel nemá oficiální zastoupení a jelikož toto oznámení je prozatím určeno pouze pro Ameriku.

Tagged With

Comments