Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Mikamiho hra bude až za dlouho

Bethesda je s ní ale spokojená.

Jestliže už jste nedočkaví na novou hru od Šindžiho Mikamiho, někdejšího zakladatele série Resident Evil, musíte to ještě nějakou chvíli muset vydržet. Mikamiho studio Tango Gamework sice od loňského roku operuje pod Bethesdou, jeho první hra je ale ještě daleko.

"Vývoj pokračuje dobře, ale je to běh na dlouhou trať. Co nám Mikami doposud ukázal se nám všem zamlouvalo, ale bude ještě trvat, než cokoliv oznámíme nebo ukážeme veřejnosti," řekl v rozhovoru se serverem VG247 viceprezident Bethesdy Pete Hines.

Podle něj je firma spokojená s tím, jak Tango vloni rozšířilo řady distributora Zenimaxu - dokonce jde prý o srovnatelný krok s tím, kterak Zenimax pod svá křídla před dvěma roky přibral id Software nebo vloni Arkane Studios. Což je pro Mikamiho samozřejmě velký kompliment.

"Myslím si, že té akvizici předcházely dlouhé rozhovory mezi Zenimaxem a Mikamim o tom, jaká by jeho příští hra měla být. Nakonec se shodli na tom, jak bude vypadat jejich vzájemný vztah a jak Mikamiho hra zapadne do naší celkové filosofie a vydavatelského potrfolia," tvrdí Hines.

Bethesda odkoupila studio Tango Gamework vloni v říjnu, vyjma několika málo tajemných artworků jsme ale z jeho nové hry doposud nic neviděli.

Šindži Mikami v poslední době produkoval střílečku Vanquish pro Segu a momentálně se jako producent podílí také na Shadows of the Damned, které vzniká ve spolupráci Grasshoper Interactive, Sudy 51 a EA Partners.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

Related topics
About the Author

Levis

Contributor

Comments