Skip to main content

MSI přichází s novou generací herních notebooků - GT60 a GT70

První s technologií MSI Super RAID se dvěma SSD disky.

Placená inzerce - Společnost MSI je známá nejen díky svým kvalitním a výkonným grafickým kartám a základním deskám, ale také díky herním notebookům, které patří mezi absolutní špičku na trhu. Na začátku května s příchodem nové generace procesorů Intel s označením Ivy Bridge, vydalo MSI nové série herních notebooků. Vypadají skvěle a hardwarovým výkonem vás skutečně ohromí. Toto je sen každého hráče, pojďme si je představit.

Dva nové modely herních notebooků MSI mají označení GT60 a GT70. Jsou to první notebooky na světě, které mají unikátní technologií MSI Super RAID se dvěma SSD disky. Laicky řečeno - start notebooku, jakákoliv práce s programy, otevírání a kopírování souborů a především hraní her bude tak rychlé, že jste si o tom mohli doposud jen nechat zdát. Notebooky jsou vybaveny nejnovějšími Ivy Bridge procesory od společnosti Intel, které jsou aktuálně nejvýkonnější a zároveň energeticky nejúspornější dostupné procesory.

Inteligentní síťová karta E2200 Killer je další lahůdkou nových notebooků. Díky této speciální síťové kartě, budete při hraní her online mít lepší ping než doposud, protože karta upřednostňuje herní pakety na úkor ostatních. A jak se říká, na závěr to nejlepší - notebooky obsahují nejnovější grafickou kartu NVIDIA GeForce GTX 670M s mnoha dalšími jedinečnými funkcemi.

Kromě modelů GT60 a GT70 MSI uvede také dva nové notebooky řady GE s novým designem: MSI GE60 a GE70. Stejně jako GT série budou i tyto silné stroje vybaveny výkonnými grafickými kartami NVIDIA, nejnovějšími procesory a samozřejmě pověstnou klávesnicí SteelSeries. Volbou MSI si hráči mohou být jisti, že zvolili ideální zbraň pro hraní her.

GT70 opět dokazuje, že na designu si u herních notebooků dávají designéři opravdu záležet. I zde se dočkáte zkosených hran, matných povrchů, kvalitních plastů a broušeného hliníku. Tento design podtrhuje podsvícená herní klávesnice SteelSeries s konfigurovatelnou barevností a několika světelnými efekty. Nechybí ani sada dotykových tlačítek nad klávesnici pro speciální funkce. Na notebooku převažuje černá barva, diody jsou červené a mřížky reproduktorů, které jsou u GT70 opravdu rozměrné, jsou ve stříbrné barvě. Těšit se můžete také na reproduktor na spodní straně, který rezonuje se stolem a slouží tak jako subwoofer.

Multimediální výbava noťasů je silně nadprůměrná. Zvuk je jedním slovem výborný. Zážitek z hudby podporuje i čtveřice pozlacených audio konektorů, díky kterým si můžete k notebooku připojit i klasickou velkou reprosestavu v konfiguraci až 5.1. Displej působí též dobrým dojmem a to především díky Full HD rozlišení (1920 x 1080 px), které je použito na sedmnácti palcové úhlopříčce. Jeho povrchová úprava je matná, skvěle potlačuje odlesky a má výborný kontrast.

Co říci závěrem? Aktuální modely MSI GT60 a především MSI GT70 jsou tou správnou zbraní pro gaming. Hardwarový výkon, design i ostatní funkce notebooku jsou zkrátka výborné.

Read this next