Skip to main content

Na Xbox Game Pass zřejmě dorazí PC verze dřívější PlayStation exkluzivity

A plán na zbytek srpna.

Takové hádanky hráče samozřejmě baví a "zabírají" zjevně více než běžné oznámení či vábení textovou formou.

Oficiální Twitter účet PC Game Pass utrousil nenápadnou zmínku, že si vyměnil profilový obrázek za něco hezkého.

Byla na tom krajina z nějaké hry, ale k tomu už záměrně nebyly dodány žádné bližší detaily, aby se mohla rozjet tipovačka od různých uživatelů sociální sítě v odpovědích.

Jeden z nich následně nějakým neuvěřitelným způsobem dokonce vyštrachal, že původní obrázek pochází patrně z Death Stranding. Nebo se to tomu aspoň dost podobá, pokud to není Starfield.

Otázkou je, jestli by smlouvy se Sony vůbec dovolily Kojima Productions zařadit jejich pár let starý "simulátor poslíčka" na předplacenou službu od Microsoftu. Buď by tam mohl být nějaký časový limit exkluzivity, nebo by s tím Sony musela souhlasit, když práva na značku vlastní ona. Pokud by se časem potvrdilo, že se chystá Death Stranding 2, tak by zařazení jedničky na PC verzi předplatného bylo vítaným zviditelněním pro pokračování, výhodným pro všechny strany.

Microsoft v mezidobí oznámil, které hry umístí na Xbox Game Pass ve zbytku měsíce srpna.

Hlavní hvězdou se stane očekávaný indie hit Midnight Fight Express, dále oprášení Commandos 3 HD Remaster a mytologické dobrodružství od UbiSoftu, Immortals Fenyx Rising - více zde.

Read this next