Skip to main content

Napěchovaná limitovaná krabicovka F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch

Vizualizace pro náš trh.

Vysoko hodnocená akční plošinovková metroidvania F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch vyjde krabicově pro herní konzole PlayStation 4, PlayStation 5 a Nintendo Switch dne 6. září 2022. Naváže tak na digitální verzi, která je k mání pro počítače a konzole Sony už téměř rok.

Podívejte se na oficiální vizualizaci, kterou nám zaslal distributor HYPE:

F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch je akční hra z oblíbeného žánru metroidvania, vyvinutá šanghajskou společností TiGames. Jako králičí hrdina se ohánějte obří mechanickou pěstí, společně se skupinou barvitých postav putujte originálním dieselpunkovým světem a na propracované, vzájemně propojené herní mapě vybízející k důkladnému průzkumu pátrejte po nespočtu promyšlených hádanek a nebezpečných výzev. Svou nabídkou neotřelých zbraní, spoustou velkolepých komb a množstvím vylepšitelných schopností představuje F.I.S.T. jedinečný hardcore arkádový zážitek, který s pomocí Unreal Enginu 4 zároveň přináší i prvotřídní podívanou.

Město Torch City, původně obývané pouze zvířaty, před šesti lety napadla a obsadila Legie strojů. Rayton, bývalý voják hnutí odboje, žije od té doby v ústraní. Když je ale znenadání zatčen jeho dávný přítel, Rayton se opět chopí své mechanické pěsti a pustí se znovu do boje. Ani v nejmenším netuší, že se při tom zaplete do všeobjímajícího spiknutí zahrnujícího mafii, povstalce i mechanickou Legii.

  • Vzájemně propojený, průběžně se načítající herní svět žánru metroidvania s více než tuctem oblastí, které se liší designem úrovní i použitými vizuálními motivy.
  • Bohatý příběh zaměřený na nevyhnutelný konflikt mezi zvířaty a stroji.
  • Jedinečná dieselpunková estetika skloubená s architekturou Šanghaje počátku 20. století.
  • Souboje v arkádovém stylu s ohromujícími komby a dokončovacími údery.
  • Tři multifunkční zbraně se zcela odlišným vzhledem a přednostmi.
  • Postupné vylepšování postavy a řetězení dovedností umožňující provádět velkolepá komba.
  • Nespočet hádanek, výzev a sběratelských předmětů ukrytých v propracovaném herním světě.

Read this next