Skip to main content

Návštěvnost Eurogameru přes 5 milionů čtenářů měsíčně

Zpráva k výsledkům auditu od ABCE.

Eurogamer, přední evropská síť specializovaných herních online magazínů, dnes s hrdostí oznamuje, že její webservery navštívilo v listopadu 2010 přes 5,2 milionu unikátních čtenářů. Zveřejňujeme celou tiskovou zprávu.

Jak vyplývá z nezávislého auditu společnosti ABCE: v tomto období zavítalo na Eurogamer přesně 5,216,449 unikátních uživatelů, což znamená růst o 15% oproti shodnému období předešlého roku. Reprezentuje to denní průměr 233,949 unikátních prohlížečů a přes 1 milion zobrazených stránek denně.

Rupert Loman, generální ředitel Eurogameru, to komentoval: "Od našeho prvního ABCE auditu v 2005 jsme ušli dlouhou cestu. Navzdory expanzi firmy do nových oblastí, jako je pořádání herních výstav a spuštění digitální distribuce či stránek pro děti, jsme těmito aktuálními výsledky demonstrovali pokračující růst jednotlivých webů Eurogameru. Jasně to vypovídá, že si stále držíme vůdčí pozici jako destinace pro hardcore hráče napříč celou Evropou."

Kompletní audit je k nahlédnutí zde (PDF). Tato čísla zahrnují celkovou návštěvnost celého Eurogameru, ale nepočítají se do toho partnerské weby, jako Gamesindustry, Megaton a další.

Read this next