If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Název příštího dílu Ghost Recon

Ubisoft si registroval další značku.

Fanoušci taktických akcí pozor: UbiSoft si totiž v předvánočním shonu zaregistroval ochrannou značku Ghost Recon: Future Soldier.

To ale nutně neznamená, že příští díl hry ponese právě tento název - vždyť jsou to sotva dva měsíce, co australský ratingový board OFLC ohodnotil hru s pracovním názvem Tom Clancy's Ghost Recon: Predator, u které byl UbiSoft psán coby vydavatel i vývojář (pod tímto názvem také čtyřku prozatím najdete např. na Wikipedii).

Připomeňme, že o dalším Ghost Reconu se šušká vlastně téměř nepřetržitě od vydání Advanced Warfightera 2, zatím posledního dílu série. Tehdy se UbiSoft rozhodl prodloužit dobu mezi vydáním jednotlivých dílů a údajně také rozhodl o zasazení pomyslného čtvrtého dílu někam mimo městské lokace. Zatímco podtitul Predator by evokoval spíš hektické přestřelky v nepřehledné džungli, Future Soldier naopak nese konotace téměř z žánru science-fiction.

Začátkem minulého roku už Ghost Recon 4 internetový obchod Play zařadil do svého portofila s datem vydání na září, pak měla být hra někdy v půlce roku odsunuta na březen 2010 a podle posledního vyjádření firmy z letošního července je nakonec cílená někdy na období mezi jarem a létem příštího roku, spolu se survivalovou akcí I Am Alive.

Tagged With

Comments