Skip to main content

Nejméně žádaný remake na PS4? Risen 3: Enhanced Edition

První obrázky a detaily.

Ne, tohle určitě není remaster, kvůli kterému byste sepisovali petice nebo museli krotit své vášně v diskusích. A také dorazí z neznámého důvodu docela pozdě, ale proč to řešit, když se to dá zkusit, nestojí to moc práce a třeba to klapne...?

Piranha Bytes oznámili remake pirátského RPG Risen 3: Titan Lords, který vyjde jen na PlayStation 4 a to letos v srpnu. Tedy přesně rok po původních verzích na PC, PS3 a X360 (recenze), ačkoli už tehdy byla PS4 půl roku na trhu.

Tato Enhanced Edition má mít grafiku srovnatelnou s Ultra detaily na PC a dokonce ho v některých ohledech překonat. Kochat se budete texturami ve vysokém rozlišení, postprocesing efekty i depth of field, HDR bloomem a volumetrickými mraky. Vše poběží v 1080p a 30fps.

V tuto chvíli už víme, proč původní verze nesla docela odrazující podtitul First Edition - tato nová totiž obsáhne veškeré přídavky, včetně Adventure Garb, Fog Island a Uprising of the Little Guys. Navíc bude na konzoli podporovat Remote Play, streamování, nahrávání videí i Share Play.

Tady jsou první dva obrázky z konverze, která vyjde jak digitálně (za ekvivalent 30 dolarů), tak na vybraných evropských trzích i krabicově.

Read this next