Skip to main content

NHL 17 už zná hvězdu na obalu, video

+ obsah veřejné bety.

EA představili tvář příštího ročníku hokeje NHL, kterou se stal na základě hlasování fanoušků útočník St. Louis Blues Vladimir Tarasenko. O celkovém vítězi rozhodla anketa, do níž fanoušci zaslali přes šest milionů hlasů přes Twitter a web NHL.com. V ní upřednostnili právě Tarasenka, jenž opanoval bodování St. Louis Blues v letošních vyřazovacích bojích.

"Je to pro mě neuvěřitelná čest, reprezentovat mé spoluhráče a všechny fanoušky Blues po celém světě na letošním obalu hry," řekl Vladimir Tarasenko. "Být zvolen fanoušky v takovém hlasování je pro jakéhokoli hráče velká pocta. Jsem šťastný, že se zapojím do tohoto ročníku takovým způsobem."

Ze zářijového NHL 17 pro PS4/X1 (Alza.cz) s již potvrzenou lokalizací formou titulků se dále objevilo nové video:

Watch on YouTube

Hráči na konzolích Xbox One a PlayStation 4 se ode dneška do 8. července mohou začít registrovat do veřejného betatestu NHL 17, který začne 28. července a skončí 5. srpna. K vyzkoušení v něm budou tři herní režimy: On-line versus, EA SPORTS Hockey League a Hockey Ultimate Team, navíc bude zpřístupněna Tvůrčí zóna.

"Loni jsme přikročili k našemu vůbec prvnímu betatestu a díky připomínkám od fanoušků jsme hru vyladili před vydáním na maximum," řekl Sean Ramjagsingh, hlavní producent NHL 17. "V případě NHL 17 chceme dát prostor ještě většímu počtu hráčů. Už teď se nemůžeme dočkat, až se jim dostane hra do rukou."

Podrobnosti o hře jako takové čtěte v tomto článku. Jak to bude s pro svět oznámenou Super Deluxe edicí v ČR, to zatím zůstává neznámou.

Read this next