Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Nové off-road závody Nail'd

Hlavní důraz bude na fyziku.

Vydavatel Deep Silver má nejspíš pocit, že na trhu je místo pro další off-road závodní hru. Ohlásil tedy práci na hře Nail'd, což zní sice jako ti mimozemšťané z Avataru, ale půjde o arkádovou závodní hru, která bude klást hlavní důraz na fyziku.

Cílem této hry je podle vývojářů, aby to byla nejrychlejší offroad závodní hra v historii. Čtyřkolky a motorky budou zběsile jezdit po členitých tratích plných kopců, výskoků, a co je potěšující, závodní kolo budete moci dokončit různými způsoby (tj. můžete jet po jiné cestičce, než ostatní). Možností bude prý tolik, že neuvidíte při závodu ani žádnou minimapu. Navíc nebudete jezdit pořád dokola, závody budou z bodu A do bodu B.

Jelikož je důležitou vlastností hry rychlost, budete postupně sbírat energii na superrychlost. Třeba tím, že proskočíte ohnivým kotoučem. Jelikož jde ale o arkádovou hru, nebudete mít možnost hodiny trávit vylepšováním vašeho vozítka. Hra vám nabídne pouze kosmetické změny.

Na hře pracují vývojáři Techland, kteří nám přinesli už povedený Call of Juarez: Bound in Blood. Nail'd používá stejný engine jako tato FPS střílečka z Divokého západu - Chrome Engine. U nás se také můžete podívat na fotogalerii.

Hra se připravuje pro Xbox 360 a Playstation 3.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Nail'd

PS3, Xbox 360, PC

Related topics
About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments