If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Nové plasmidy ve hře BioShock 2

Zlepšení rychlosti pohybu či neviditelnost.

Blížící se akce BioShock 2 nabídne řadu nových ingrediencí, počítaje v to také unikátní, dříve neviděné plasmidy. Co pak propůjčí hlavnímu hrdinovi novou sílu a zcela nové možnosti. Některé přitom budou využitelné pouze v singleplayeru, jiné zase pouze v rámci multiplayeru.

Pro singleplayerovou kampaň se můžete těšit na plasmid nazvaný Scout, který vás učiní neviditelným, díky čemuž budete moci obhlédnout terén. Stanete se jakýmsi duchem, který opustí hmotné tělo (jež tak zůstane na vybraném místě), duchem, který ovšem bude moci využívat další plasmidy a zvládne např. deaktivovat střelecké věže. Dalším plasmidem pak bude Hypnotize, jenž po vzoru prvního dílu dokáže ovlivnit nepřátelskou postavu - řeč je nyní o splicerovi, kterého budete moci po určitý časový úsek ovládnout.

V multiplayeru se zase dočkáte plasmidu nazvaném Aero Dash, co vám propůjčí dočasné navýšení rychlosti. Přičemž pokud během něj "naběhnete" přímo do soupeře, způsobíte mu vážné zranění. Svůj význam tenhle plasmid najde např. v režimu, kde se po vzoru Capture the Flag přetahujete o Malou sestřičku… Soupis nových plasmidů najdete tady.

Na závěr snad ještě nezbytné připomenutí, že BioShock 2 se objeví na trhu dne 9. února a to ve verzích pro PC a konzole PS3 a X360.

Tagged With

Comments