If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Souhrn Nvidia novinek pro PC hráče

PES, Shadow of War, Destiny 2...

Živý přenos tiskové konference Nvidia k příležitosti Gamescomu na internet byl sice na poslední chvíli zrušen, ale to neznamená, že by tam dnes nebyly zajímavé události, naopak. O některých jsme už psali v samostatných článcích, jako Final Fantasy 15 PC či PlayerUnknown's Battlegrounds, ty ostatní shrneme zde.

1) NVIDIA spolupracuje s Konami s cílem přidat podporu funkce NVIDIA Ansel do PC verze Pro Evolution Soccer 2018. PES 2018 půjde o první sportovní hru s touto podporou. Níže nové video, detaily zde.

2) Oznámena byla též spolupráce na PC verzi Middle-earth: Shadow of War (Alza.cz). I ta bude podporovat NVIDIA Ansel, nástroj pro pořizování fotografií ve hrách, který je součástí NVIDIA Experience. NVIDIA prý spolupracuje s Monolith za účelem přidat další pokročilé funkce, kterými PC platforma disponuje. Patří mezi ně HDR, které přináší vyšší rozsah jasu, díky čemuž bude hra vypadat živěji.

3) Dalším krokem v partnerství o Destiny 2 PC mezi Nvidia a Bungie s Activision má být podpora HDR (high dynamic range lightning) a SLI. Uveden byl také nový balíček Destiny 2 s grafickými kartami GeForce GTX a vybraní uživatelé GeForce Experience získají předběžný přístup do PC bety hry. Pokud si hráči zakoupí vybrané modely grafických karet s GeForce GTX 1080 Ti nebo GeForce GTX 1080, případně notebooky osazené těmito grafickými kartami, získají PC verzi hry Destiny 2 v den jejího uvedení. Balíček je platný od 2+. srpna do 5. září 2017 a obsahuje speciální herní obsah, jako např. Coldhart Exotic Rifle, Kill Tracker Ghost a zasalutování jako pozdrav.

4) Počínaje dnešním dnem mohou PC hráči PlayerUnknown's Battlegrounds zaznamenávat a sdílet nejlepší herní momenty pomocí NVIDIA ShadowPlay Highlights. Tento nástroj automaticky zaznamenává nejlepší úspěchy hráče ve formě videí a screenshotů a umožňuje jejich sdílení na Facebook, YouTube nebo Imgur. Hra bude mít také integrovánu spoustu dalších pokročilých NVIDIA funkcí.

Comments