If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Novinky z konference EA

O NFS, Active 2, Harry Potterovi...

Harry Potter a Relikvie Smrti (The Deathly Hallows) první část

Nový Harry Potter bude jiný nejen v odklonu k akční hratelnosti, ale bude také podporovat Kinect pro Xbox 360. Ve hře bude jak singleplayer, tak kooperativní režim pro dva hráče. Právě tento režim na pódiu předváděli dva herci z Harry Pottera. Po předchozím uvedení nové hry coby epické a intenzivní akce byla ukázka hratelnosti trošku zklamáním.

Herci pouze nehybně stáli před Kinectem a občas máchli rukou dopředu, jakoby kouzelnickou hůlkou stříleli kouzla na nepřátele. Chození je ve hře automatické, tudíž jediná činnost hráče bude zřejmě máchání rukou, případně jiná gesta potřebná pro různá kouzla. Konkurenční kouzelnický titul Sorcery pro Move zatím vypadá lépe.

Need For Speed: Hot Pursuit

Novinkou je blíže představená funkce Autolog. Ta bude v menu hry poskytovat hráčům živé informace všeho druhu. Jednou z těchto informací je například pokoření vašeho času kamarádem. To vám Autolog ihned ukáže a nabídne vám zajetí stejného závodu, abyste si váš čas zlepšili. Ve hře bude kromě klasického zrychlení i nový Turbo Systém, který vás doslova vymrští dopředu. Nebude ovšem k dispozici neustále. Pokud si předobjednáte Limitovanou edici Need For Speed: Hot Pursuit, dostanete exkluzivně dvě nová auta a dříve se dostanete k dalším čtyřem.

Nový trailer na Limitovanou edici

EA Sports Active 2

Hlavní novinky byly dvě: oficiální tváří se stane fotbalista David Beckham a hra vyjde 19. listopadu tohoto roku souběžně pro Kinect, Move a Wii. Tahákem EA Sports Active 2 jinak má být ještě větší sledování pohybů hráče, resp. celého jeho těla. Na pódiu předváděli Active 2 tři sportovci jako na E3 a při každém dřepu měla virtuální postava na obrazovce znatelný lag (při zvedání činek to přitom bylo víceméně OK).

David Beckham se stal tváří Active 2

Dead Space 2

Nově bylo oznámeno, že Dead Space 2 vyjde v Evropě 28. ledna 2011 i s podporou Move na PlayStation 3. Limitovaná edice Dead Space 2, která byla oznámena na E3 a bude obsahovat i HD remake prequelu Extraction z Wii, nakonec bude dostupná i v Evropě.

Dragon Age 2

Spolu s prvním trailerem bylo upřesněno datum vydání, které bylo pro Evropu stanoveno na 11. března 2011 (dosud se vědělo jen o prvním čtvrtletí). Jinak vše ostatní řečené na konferenci se už vědělo od dob preview.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Dead Space 2

PS3, Xbox 360, PC

Dragon Age II

PS3, Xbox 360, PC

See 3 more

EA Sports Active 2.0

iOS, PS3, Xbox 360, Nintendo Wii

Harry Potter and the Deathly Hallows - Part 1

PS3, Xbox 360, Nintendo Wii, PC, Nintendo DS

Need for Speed: Hot Pursuit

iOS, PS3, Xbox 360, Nintendo Wii, PC

Related topics
About the Author

Adam Homola

Contributor

Comments