Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Ochutnávka nového dílu Ratchet & Clank

Tvůrci chystají vydat hned dvě různá dema!

Příchozí third-person akce pro PS3, střílečka se silnými plošinovkovitými konturami - hra Ratchet and Clank: A Crack in Time, se v předstihu dočká dema.

Zmíněné info aktuálně vzešlo přímo od Insomniac Games, resp. jejich komunitního manažera Jamese Stevensona, který zmínil, že se fanoušci mohou těšit nikoliv na jedno demo, ale hned dvě!

Původně sice tvůrci zamýšleli jedno demo, jak je ostatně obvyklé, ale toto velikostně příliš nabobtnalo. Takže se raději rozhodli vydat dema dvě. V čem je problém? Každé totiž nabídne odlišnou herní zkušenost. Jednou si vybraný herní level projdete s ušatým Ratchetem (první demo) a podruhé pro změnu s malým robotickým Clankem (druhé demo).

Stevenson sice nezmínil konkrétní datum, kdy se dema objeví na PSN, ale uvedl, že tomu bude tak týden či dva před vypuštěním plné hry na PS3 trh. V případě USA má Ratchet and Clank: A Crack in Time stanovené datum vydání na 27. října, v Evropě se pak předběžně počítá se dnem 30. října. Nicméně s přístupem k americkému PlayStation Store lze očekávat, že nejpozději 20. října bychom si tuhle hru už mohli vyzkoušet na vlastní gamepad.

Read this next