If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Oculus Rift pro zákazníky bude mít rozlišení 1080p ve 3D

Bude existovat také bezdrátová verze.

Když jsme měli možnost testovat Oculus Rift, napsali jsme, že má velký potenciál, ale pořád příliš malé rozlišení. Jak se ale zdá, Oculus Rift určený zákazníkům tento problém vyřeší a bude mít mnohem vyšší rozlišení. Stejně jako bezdrátovou verzi.

Sice si na konečnou první verzi Oculus Rift zákazníci ještě počkají, podle všeho až do třetího čtvrtletí roku 2014, ale jak se zdá, bude to stát za to. Zatímco současné devkity nemají ani HD ready rozlišení, prodávat by se měla verze s rozlišením 1080p na každou čočku a navíc s možností 3D.

Hodně lidí si také stěžuje, že mít na hlavě Oculus Rift připojený drátem k počítači je nepohodlné a podle spoluzakladatele Oculusu, Palmera Luckyho, by se měly prodávat dvě verze brýlí - jedna s drátem a dražší bezdrátová verze.

Ještě předtím, než se bude prodávat finální verze, vzniknou nové devkity s tímto rozlišením a možnostmi, aby herní vývojáři mohli připravit aplikace na verzi, která půjde koncovým zákazníkům.

John D. Carmack, spoluzakladatel id Software stojící za Doomem nebo Quakem, který se připojil jako technický ředitel k Oculus VR, navíc říká, že se dočkáme v budoucnu také Oculus Riftu s rozlišením 4K.

Tagged With

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles