If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Ode dneška umí PS3 3D Blu-raye

Sony také shání vývojáře na Android.

Pokud si stáhnete dnes vydaný update firmwaru v Playstation 3 na verzi 3.50, vaše konzole už bude umět přehrávat 3D Blu-ray disky. Stačí pak už mít jen televizor, který dokáže 3D zobrazovat, k němu speciální brýle a máte vlastní 3D doma.

Firmware obsahuje také funkci Grief Reporting Function, díky které můžete nahlásit podezřelé chování lidí na PSN Network. Mnohem zajímavější je však Facebook Integration, který dokáže poměrně zajímavou věc. S vaším svolením si může stáhnout vaše informace z Facebooku - tedy seznam vašich přátel, vaše fotografie a jiné věci, a ty pak používat ve hrách. Takže můžete hrát třeba FPS střílečku a na stěně bude náhle nalepená nějaká vaše fotografie. Například...

Zajímá informace také je, ačkoliv nemá s firmwarem mnoho společného, že Sony chce zaměstnat vývojáře, kteří jsou obeznámeni s operačním systémem Android. Vývojáři by měli mít zkušenosti s vývojem aplikací a systémů na mobilních telefonem, zejména pak s Androidem. Hodí se i zkušenosti s online hrami.

Může to mít něco společného s PSP2, který už prý mají k dispozici vývojáři Mortal Kombat série. Může jít také o konkurenta iPadu, kterého Sony oznámilo v březnu. A nebo něco úplně jiného.

Tagged With

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles