Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Odhalení Assassin's Creed 3: Liberation

New Orleans plné krokodýlů a první hrdinka v celé sérii.

Do tiskových konferencí na E3 zbývá méně než 48 hodin, ale jestli to bude pokračovat tímhle tempem, velké firmy nebudou mít, co oznámit. Nejnověji to zvrzal UbiSoft, kterému zpod rukou uniklo preview Assassin's Creed 3: Liberation - zbrusu nového titulu, určeného výhradně pro PlayStation Vita.

Podle informací v červencovém Game Informeru bude hra zasazená do New Orleans a poprvé v sérii nebude mít protagonistu, nýbrž ženskou hrdinku jménem Aveline. Dobově se má Liberation odehrávat v letech 1765-1780, což je podobná éra, v níž se odehrává i původní Assassin's Creed 3.

Podle Game Informeru však děj nemá být nikterak napojený příběh na Desmonda. Styl hry bude plně konvenovat dosavadním dílům série, celkový zážitek ale přesto o trochu jiný - například kvůli aligátorům, kteří na naši hrdinku budou čekat v bažinách nebo u břehů. V průběhu kampaně navštíví Aveline také Mexiko.

Pro sérii Assassin's Creed typický úhel pohledu...

V průběhu Liberation se hrdinka také potká s Connorem, tedy protagonistou Assassin's Creed 3. Aveline narazí i na někoho dalšího, kdo používá Animus (možná na indiány?), a z nových zbraní si vyzkouší mačetu na sekání cukrové třtiny, pistole, muškety a granáty.

Po New Orleans půjde volně běhat, šplhat, bojovat a prozkoumávat každý tu kout, abyste tu na konci hry vystopovali svoji někdejší mentorku Agatu - dnes vůdkyni bandy všech hašašínů v celém městě.

Assassin's Creed 3: Liberation od vývojářů z UbiSoft Sofia obsáhne i multiplayerovou složku. Hra by měla vyjít 30. října, ve stejný den jako plnohodnotná trojka.

Seznamte se s hrdinkou Aveline.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Assassin's Creed 3: Liberation

PlayStation Vita

Related topics
About the Author

Levis

Contributor

Comments