Skip to main content

Odklad Assassins Creed Mirage prý až na srpen 2023

+ problémy zažívá i Project Red.

Není to sice oficiální informace, ale pochází od Toma Hendersona z Insider Gaming, takže je vysoce pravděpodobně přesná, jako už mnohokrát v minulosti.

Podle něj došlo k odkladu Assassins Creed Mirage až na srpen 2023. Dosud se přitom počítalo s březnem nebo nejpozději jarem příštího roku, byť oficiálně se uvádí neurčitě jen "2023".

Důvodem má být to, že už dvakrát došlo k internímu odkladu. Čili nadcházející, už několikátý víkend zdarma AC Valhalla (v polovině prosince) a finální aktualizace budou na delší dobu tím posledním, co se k sérii stane.

Stejný zdroj hlásí, že problémy při vývoji potkaly také jiný titul pod touto značkou - Assassins Creed Project Red - údajně kvůli odchodu některých zaměstnanců osočených z obtěžování na pracovišti, ale to není potvrzeno.

Naopak výborně se má dařit jinému počinu, Project Hexe z rodu Assassina, který prý zatím dostává nadšené ohlasy od interních testerů. Fáze, kdy se prověřovala životaschopnost konceptu, brzy skončí a vše se přehoupne do plné výroby.

AC Mirage má být mnohem menší než předešlé díly série, přesto za něj UbiSoft bude chtít 50 dolarů - více o hře v oznámení.

Read this next