Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Oficiální potvrzení Zeno Clash pro XBLA

Vylepšená verze přijde na jaře na Xbox 360.

Zeno Clash, netradiční akční hra s velkým důrazem na bojování z first-person perspektivy, se nyní dočká také svého vydání na konzolích. Už je to oficiálně potvrzené! Na jaře 2010 se objeví na X360 v rámci nabídky XBLA, kde se představí se spoustou dílčích vylepšení a s názvem Zeno Clash: Ultimate Edition.

Ona vylepšení se budou týkat mimo jiné řady zbrusu nových prvků, které sem tvůrci začlení také na základě reakcí hráčské komunity. Můžete se tak těšit na zcela nové herní módy, jako je survival režim Tower Challenge, kde se v kooperativní akci budete snažit přežít nápor zavilých nepřátel. Tower Challenge ale bude specifický mód, vytvořený nezávisle na hlavní příběhové kampani.

Sluší se zmínit, že Zeno Clash, představující nesmírně bizarní univerzum postavené na Source enginu, je pouze pár hodin trvající herní zkušeností, jakkoliv poměrně originální. Bude zajímavé sledovat, jaká bude koncová cena projektu, jehož hodnocení - původní PC verze, nebyla vůbec špatná! Například britský Eurogamer tu neváhal udělit známku 8/10.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Zeno Clash

PC

Related topics
About the Author
Comments