If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Oficiální sestřih letošních PS4 exkluzivit

Co je potvrzeno, co chybí?

Při tvorbě tohoto sestřihu vsadila Sony na kvantitu, když mezi ty největší budoucí hity narvala desítky nezávislých kousků. Což poněkud nekoresponduje se závěrečným sloganem, dle nějž má být PS4 (Alza.cz) "tím nejlepším místem pro hraní velkých her". Každopádně po shlédnutí si odnesete pocit, který zamýšlela: právě začínající rok 2017 by měl být pro PlayStation 4 exkluzivity mimořádně úrodný.

Za pozitivní lze považovat, že tím vlastně Sony potvrdila vydání Detroit: Become Human na letošek, stejně jako v případě Dreams, Uncharted: The Lost Legacy či odloženého Gran Turismo Sport. Podezřelá jsou naopak absence God of War a Days Gone, které snad nespadnou do 2018, byť to výrobce zkusí vynahradit (ehm) s Knack 2. To takové Death Stranding od Hideo Kojimy asi nikdo tak brzy nečekal.

Jinak pár her z výčtu, jako třeba Hellblade, bude i pro PC, takže se tím myslela jen konzolová exkluzivita, že nebudou na X1. Sony závěrem dodala, že video není kompletním seznamem PS4 exkluzivit pro 2017, tudíž nás může překvapit ještě něčím dalším.

Comments