If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Ohlášení Maijin: The Fallen Realm

Hra velice podobná The Last Guardian.

Namco Bandai a Game Republic, což je společnost, kterou založil Yoshiki Okamoto, otec série Street Fighter, oznámili přípravu hry Maijin: The Fallen Realm.

Není toho o ní příliš mnoho známo, na Gamescomu byl pouze ukázán trailer, ale i ten všechny přítomné nadchnul.

Bojovník se v něm prochází v ruinách hradu, když v tom se před ním objeví démoni posetí hřebíky. Bojovník s nimi začne bojovat s velkým klackem a objevuje se nápis: "Mladý zloděj se má stát legendou". Kopec v dálce se náhle promění v obrovské monstrum, které začne pochodovat k démonům a zlikviduje je. V posledním záběru spolu bojovník a obrovské monstrum mírumilovně jdou dál ruinami hradu.

Tvůrci pouze vysvětlili, že obě postavy z traileru budou ve hře spolupracovat na různých hádankách, v boji s nepřáteli a při překonávání překážek. Což právě mnohým připomnělo hru The Last Guardian. Vše bude podle tvůrců hodně "v japonském stylu" a s dech beroucí grafikou. Nic jiného se ani čekat nedalo.

Maijin: The Fallen Realm by mělo jít do prodeje na jaře roku 2010, platformy budou ještě oznámeny, ale dá se zcela určitě předpokládat Playstation 3 (Game Republic má velice dobrý vztah se Sony).

Comments