If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

OnLive nabízí první rok zdarma

Plus detaily placení.

Služba OnLive, která nabídne streamované hraní her, bude nabízet svůj první rok zcela zdarma. Tento rok bez nutnosti platit získá každý, kdo se zaregistruje pro OnLive do 15. července. Tímto rokem zdarma získají hráči bezplatný přístup k veškerému obsahu, který bude OnLive nabízet. Obsah samotný už ale zdarma nebude.

Za koupi hry na OnLive se bude platit od 10 do 50 dolarů, podle toho, o jakou hru se jedná. Hru si lze také pouze pronajmout a to na tři až pět dnů, za cenu kolem pěti dolarů.

Již za necelý měsíc se tedy dozvíme, jestli OnLive skutečně funguje v ostrém provozu, nebo jsou hry na něm nehratelné. Obecně se prý doporučuje 5 megabitové kabelové připojení, žádné wi-fi a celé toto připojení mít pro sebe, tudíž nesdílet jej. Pak by mělo všechno fungovat v pořádku. Ovšem záleží také samozřejmě na vzdálenosti hráče od serverů.

Jakmile vyprší první rok zdarma, všichni zájemci si budou muset platit pravidelné měsíční poplatky v ceně pěti dolarů, aby měli přístup k obsahu OnLive. Žádné roční plány se slevou zatím nejsou k dispozici.

Otevření OnLive zdarma je logický a správný krok, vzhledem k naturelu takové služby. Je to něco nového a nemusí to všem dobře fungovat, tudíž zkouška zdarma přijde vhod. Následně si lze pouze na pár dnů půjčit hru za pět dolarů na zkoušku. Jednoznačně dobrý tah, který v případě úspěchu naláká spoustu dalších zákazníků.

Tagged With

Comments