Skip to main content

Origin od EA bude nabízet Zaklínače nebo Rift

Digitální služba rozšiřuje svou působnost.

Electronic Arts od počátku tvrdilo, že jejich digitální distribuční služba Origin otevře své brány i dalším společnostem a poté, co uzavřeli partnerství například s THQ (Saints Row 3) nebo Warner Bros. (Batman), nadále rozšiřují seznam vydavatelů, jejichž hry na Originu nabízejí. Tentokrát podepsali smlouvy s jedenácti vydavateli, což znamená, že si na Originu budete moct koupit například Zaklínače 2 nebo Rift.

MMO Rift od Trion World je k dispozici na Originu od dnešního dne a to dokonce ve dvou verzích. Ve standardní a takzvané Ashes of History edici. Mají na nákup Riftu dokonce akci, což znamená, že když si ji zakoupíte do jejího uplynutí, získáte několik in-game bonusů. Standardní edice Riftu se na Originu prodává za 19.99 euro, speciální je za 24.99 euro.

Co nevidět se ale dočkáme i her dalších vydavatelů jako CD Projektu (Zaklínač), Freebird Games (To the Moon), Recoil Games (Rochard), Autumn Games, 1C Company, inXile entertainment, Paradox Interactive, Core Learning Ltd. a N3V Games.

Read this next