Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Ovladače Nvidia pro GeForce RTX 2060

A pro G-Sync monitory.

Společnost NVIDIA uvolnila Game Ready ovladače podporující monitory označené jako G-SYNC Compatible a nové grafické karty GeForce RTX 2060.

Nové ovladače jsou k dispozici vždy v den, resp. několik dní před uvedením nových her, a poskytují maximální herní zážitek díky vysokému úsilí vývojářů v NVIDIA, kteří pracují do poslední možné chvíle na optimalizaci výkonu a vynikající hratelnosti. Stejně jako všechny vydané Game Ready ovladače, tak i tento splňuje certifikaci WHQL od společnosti Microsoft.

Důležitým aspektem Game Ready ovladačů je také přínos nových mechanismů a funkcí pro uživatele grafických karet GeForce. Spolu s touto verzí přichází podpora monitorů, které získaly označení G-SYNC Compatible. Stahujte je odsud.

NVIDIA oznámila na veletrhu CES 2019 rozšíření ekosystému G-SYNC o nový standard G-SYNC Compatible. Ve spolupráci s jednotlivými výrobci aktivně testuje jednotlivé modely podporující technologii AdaptiveSync. Ty, které splní určené požadavky na kvalitu zobrazení, získají certifikaci G-SYNC Compatible.

Aktuální situace na trhu s monitory podporující AdaptiveSync může být matoucí a každý z produktů také poskytuje různý zážitek při hraní. Mnoho z monitorů nabízí velmi úzké rozsahy variabilní obnovovací frekvence a špatnou kvalitu zobrazení. Cílem G-SYNC Compatible monitorů je přinést konzistenci napříč segmentem, sjednotit herní zážitek a informovat uživatele o správném výběru základního modelu monitoru.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

About the Author

Redakce

Contributor

Comments