If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Oznámen remaster prvních Darksiders

Zkompletování série.

Na víkendovém herním festivalu Gamepolis 2016 ve španělském městě Malaga došlo k nečekanému oznámení od vydavatele Nordic Games.

Spoluzakladatel firmy Pelle Lundborg tam potvrdil přípravu remasterované verze prvního dílu akční adventury Darksiders z roku 2010 (recenze).

Objevit by se měla 25. října letošního roku (nebo nejpozději do Vánoc) digitálně i krabicově na platformách PS4, X1 a Wii U, kde má stát přijatelných 20 eur. O PC verzi se nemluví, ale může následovat.

Co vše bude vylepšeno, to zatím zůstává záhadou, jistá je jen přítomnost nějakých online funkcí. Současně s tím Nordic vypustí nový merchandise, což znamená fyzickou figurku hlavní postavy War nebo meč, vedle toho také vynikající soundtrack z obou dílů na vinylu.

Pokud je vám remaster Darksiders nějak povědomý, můžete mít na mysli Deathinitive edici dvojky z loňského roku (srovnání), ale svého času zapadlá jednička ještě na aktuální konzole nezamířila. Má se za to, že po zkompletování předělávek starších her by konečně mohlo dojít na ten nový třetí díl, kvůli kterému Nordic koupili práva od zkrachovalých THQ.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments