If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Oznámení akční Naval Warfare od Slováků

Vychází už tento měsíc.

Slovenská vývojářská společnost Games Distillery podle všeho tiše pracovala na akční hře Naval Warfare, která by měla vyjít na PC už tento měsíc. Teprve teď ji ale oznamují a představují.

Podle tiskové zprávy má jít o arkádovou střílečku s taktickými elementy, kterou bude pohánět příběh a animace v podobě ručně kreslených komiksových sekvencí.

Hra se odehrává ve fiktivním imperiálně viktoriánském prostředí a o příběhu se vývojáři přesněji nezmiňují. Na starosti budete mít jedno elitní plavidlo, se kterým se pak účastníte velkých námořních bitev a válek. Všechny bitvy probíhají v reálném čase a jak získáváte zkušenosti, postupně si odemykáte lepší lodě, zbraně a další upgrady. Bitev se ale nemusíte účastnit jen sami - na pomoc vám mohou přijet spojenci, které můžete takticky také ovládat a využívat je na obranu nebo útok proti rozsáhlým nepřátelským armádám.

Hra vyjde pro PC jako stahovatelná, ale i v klasickém krabicovém balení. Bratislavské vývojářské studio, které Naval Warfare vytvořilo, vzniklo v roce 2008. Jedním z šéfů tohoto studia je Juergen Reusswig, který produkoval takové hry jako ANNO 1602 a ANNO 1503.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

Related topics
PC
About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments