If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Oznámení Days of Thunder: Nascar

Film s Tomem Cruisem předělaný do hry.

V Paramount Digital se rozhodli něco vytěžit ze starých filmů Toma Cruise a chystají hned dvě hry vycházející z filmů, na něž vlastní práva. První z nich je letecký simulátor Top Gun a tou druhou Days of Thunder: Nascar.

Nascar bude arkádová závodní hra a půjde o exkluzivní titul pro PSN. Jde o oficiální licenci, což znamená, že v závodech budou skutečná loga a prohánět se budete po skutečných závodních okruzích. Potom ale budou existovat i verze pro PC, Xbox 360 a Mac, ale ty už budou bez licence - tam se tedy bude závodit po fiktivních tratích.

Protože jde o arkádovou závodní hru, nikoliv o simulátor, bude možné používat různá zrychlení nebo zpomalení času, když se vám zrovna nebude dařit nebo když budete potřebovat provést riskantní objížďku soupeřů. Nebo když budete mít poničené auto, stačí zajet na pit stop, projít si krátkou quicktime event a auto je jako nové.

Co se vylepšování aut týče, nebudete vylepšovat jednotlivé součásti vozu, ale pouze takzvané Performance Points v různých oblastech jako je rychlost, pneumatiky, pohonné hmoty a podobně.

Hra bude samozřejmě obsahovat také multiplayer pro až 12 jezdců. Vyjít by pak měla v září.

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles