Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Oznámení God of War 4 a Syphon Filter 4 příští měsíc?

Tvrdí to britský časopis Play.

Britský časopis Play tvrdí, že PS3 exkluzivní Syphon Filter 4 vyjde v zimě tohoto roku. Přitom ještě ani nebylo oficiálně oznámeno, že by se na Syphon Filter 4 pracovalo.

Podle posledního čísla časopisu Play dojde k oznámení Syphon Filter 4 v únoru. Ve stejný měsíc Sony oznámí pokračování ještě jedné hodně populární série - God of War.

"Naši špioni nám prozradili, že v roce 2012 bude oznámen i vydán Syphon Filter 4. A mají pravdu," píše se v časopise. "Na hře se pracuje v SCE London Studio (dříve známé jako Sony Bend)."

London Studio vzniklo v roce 2001 a jde o největší interní studio Sony v Evropě. Vzniklo v něm EyeToy, SingStar, EyePet nebo PlayStation Home.

Není to poprvé, co by se mluvilo o Syphon Filter 4. V květnu 2011 se na oficiálním PlayStation Blogu objevil omylem záznam, který říkal, že bude SF4 revolucí ve stealth žánru a hra poběží na novém enginu.

O God of War 4 se toho namluvila už také spousta. Timothy Williams, skladatel stojící za muzikou ke Conanovi nebo DOTA 2 prozradil, že pracuje na hudbě ke God of War 4. Hra se také objevila v nabídce k předobjednání v obchodě Mighty Ape. Datum vydání tam bylo 2012. Časopis PSM3 také uvedl informace svých zdrojů, které tvrdili, že hra by měla vyjít v září 2012.

Read this next