If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Oznámeno Crysis 2

I pro konzole a poháněno CryEngine 3.

Německé studio Crytek před okamžikem oznámilo, že zahájilo vývoj Crysis 2. Narozdíl od jedničky bude pokračování této sci-fi first-person střílečky na tropických ostrovech určeno pro všechny hlavní platformy - pro PC, PlayStation 3 i Xbox 360. Úvodem se doporučuje shlédnout sice nicneříkající, ale přesto první teaser trailer.

"Vývoj Crysis 2 pro nás představuje milník. Není to jen další řadová hra ze série Crysis, nýbrž náš první titul pro konzole a současně první titul poháněný novou technologií CryEngine 3," zdůraznil prezident Cryteku Cevat Yerli. Termín vydání není stanoven ani zatím nejsou známy žádné bližší informace o náplni hry.

Distributorem budou opět Electronic Arts. Viceprezident jejich divize EA Partners David DeMartini k tomu poznamenal: "Nic nehovoří za úspěch EA Partners více, než fakt, že špičkové studio typu Cryteku se rozhodne s vámi pokračovat ve spolupráci."

Na devizy CryEngine 3 se můžete podívat v nedávném traileru. Dnešní oznámení je defacto jen potvrzením toho, co se všeobecně očekávalo poté, co Crytek koupil britské studio Free Radical specializované na vývoj na konzolích. A také poté, co se první díl Crysis neprodával kvůli pirátství a vysokým HW nárokům tak dobře, jak se předpokládalo, což by mělo u druhého dílu změnit právě multiplatformní cílení. O něm se vědělo už dlouho, ale nebylo jasné, že se hra bude jmenovat Crysis 2.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

Related topics
About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments