If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Paradox oznámil práci hned na třech nových hrách

Jedna je od tvůrců Magicka.

Švédský vydavatel PC her Paradox Interactive dnes oznámil přípravu hned tří nových titulů. Jedna z nich je od tvůrců velmi populární Magicky, Arrowhead Game Studios.

Ti mají na starosti titul s názvem The Showdown Effect, což by měla být online multiplayerová akce, ve které budou hráči bojovat mezi sebou na život a na smrt. Tvůrci říkají, že hra bude umožňovat "nekonečné možnosti upravování vaší postavy". Hra vypadá na první pohled jako 2D plošinovka a odehrávat se bude v blízké budoucnosti v Tokiu. Zatím není známo, kdy by měla být vydána.

Dalším plánovaným projektem je Dungeonland od vývojářského týmu Critical Studio. Půjde také o online multiplayerovou hru. V téhle se musí dostat tři hráči přes zábavní park, zatímco čtvrtý hráč se je bude snažit zabít pomocí kladení různých pastí a tím, že na ně posílá monstra. Ani u této hry nebylo zveřejněno datum vydání.

Posledním oznámeným titulem je RED Frontier od Zeal Game Studio. Jde o sci-fi realtime strategii, která by měla "do RTS žánru přinést nový styl hraní". Při likvidaci nepřátel budete používat různé droidy, vozidla a odpalovače raket, a když protivníka zlikvidujete, můžete ihned respawnovat, což má být nejspíš ten originální element.

Všechny hry by měly podle Paradox Interactive vyjít ještě v tomto kalendářním roce a budou k dispozici na PC a Mac.

Tagged With

Comments