Skip to main content

PC verze NBA 2K23 bude opět stará

Hlasovat proti tomu peněženkami?

Všichni výrobci si mohou stále dokola pochvalovat, jak jim hezky roste digitální distribuce a celkově význam PC verzí her, ale co se za ty roky stále bohužel nezměnilo, je jejich ignorantský přístup k počítačovým odnožím největších sportovních sérií.

Vidíme to aktuálně opět na postoji Take 2 k dalšímu ročnímu jejich basketu. Při vysvětlování navíc použili úplně stejnou výmluvu jako před rokem u minulého dílu, což je na pováženou.

9. září 2023 vycházející NBA 2K23 bude v PC verzi opět čerpat z old-gen podoby basketu na Xbox One a PlayStation 4.

Hráči sice roky žádají, aby byla tato verze postavena na nextgen zážitku z PS5 a Xbox Series, ale je jim to houby platné.

Potvrdil to oficiální FAQ na homepage.

Praví se tam, že NBA 2K23 na PC a Switch nebudou obsahovat grafické a technické upgrady, které hráči najdou ve verzi pro současné konzole.

"Toto je něco, pro co má tvůrčí tým vášeň a bude nadále pokračovat ve výzkumu, co bude v sérii možné do budoucna. Ale zatím bylo prioritou ujistit se, že hra je optimalizovaná pro PlayStation 5 a Xbox Series. Současně se snažíme, aby zážtek zůstal svěžím a inovativním i pro hráče na ostatních platformách," uvedli Take 2.

Read this next