If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Phil Spencer z Microsoftu přiznal, že PR ohledně Xbox One DRM nezvládli

Také si myslí, že fanoušci PS4 a Xbox One by se neměli hádat.

Phil Spencer z Microsoftu měl na festivalu filmu, hudby a interaktivní zábavy SXSW rozhovor s Geoffem Keighleym za přítomnosti diváků a mluvil docela otevřeně o pár věcech, o kterých Microsoft moc často otevřeně mluvit nechce. Například o tom, jak po E3 oznámení Xbox One naprosto nezvládli PR.

"Léto pro mě určitě nebylo hezké období," prozradil před diváky. "To, co jsme se snažili říct o Xbox One, bylo hodně pomatené. Zejména díky nám. Snažili jsme se neustále mluvit, protože jsme chtěli dokázat, že to neděláme z nějakých nekalých důvodů, ale protože chceme udělat skvělý produkt pro zákazníky, který si budou miliony a miliony lidí užívat."

"Raději bych o kontroverzích mluvil, než se je snažit zakecat a měnit témata na něco jiného," říká otevřeně.

Také se zmínil o znesvářených skupinách fanoušků PlayStation a fanoušků Xboxu. Podle jeho slov není taková nevraživost mezi těmi skupinami zdravá. "Mám rád fanoušky, které máme, ale nemyslím si, že když jste fanoušek Xboxu, nemůžete být fanoušek něčeho jiného. Nemusíte být nepřítel nějaké další značky."

V rozhovoru dokonce řekl, že sám vlastní PlayStation 4, na kterém hraje, stejně tak Wii U. "Z toho, co je i na těchto platformách, se člověk hodně dozví."

Na dvacetiminutový sestřih z povídání se můžete podívat:

Tagged With

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles