Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Plány s obsahem pro Star Trek Online

Jaké updaty hráče čekají?

Už příští týden se začne prodávat očekávané MMO od Crypticu s názvem Star Trek Online. Co čeká hráče v následujících týdnech?

První patch vyjde už v den oficiálního spuštění prodeje hry. Nebude příliš velký, protože ten největší update proběhl ještě před koncem otevřené bety. Ale v plánu jsou další aktualizace hry.

"Na dalších pracujeme a co nevidět je vydáme," prozradil producent Craig Zinkievich. Ve hře přibude více možností hráče-versus-hráče, průzkumné mise pro frakci Klingonů, další veřejné questy. Přibude také vícero možností upravování vaší vesmírné lodi a také další hratelné mimozemské rasy.

Jisté úpravy proběhnou i u misí s Borgy nebo u misí, ve kterých se cestuje v čase. V plánu jsou také takzvané Raid Episodes - složité mise pro pět hráčů určené pro ty, kteří již dosáhli maximální úrovně zkušeností. Přístupné budou jak pro hráče z Federace, tak i pro hráče, kteří si zvolili Klingony. Raid Episodes by měly být zveřejňovány každých pár týdnů. První vyjde týden po začátku prodeje.

V dalších plánech je pak také rozšiřování klingonské strany – veřejné questy, nové vesmírné lodě, více PvE obsahu. Také by se měla ve Star Trek Online objevit Federation-versus-Federation PvP.

Read this next