Skip to main content

Podívejte se na trailer k Vampire The Masquerade: Swansong

+ rozjetí předobjednávek, bonus.

Pro bostonskou Camarillu nastává kýžená noc, neboť domácí distributor Playman právě oznámil spuštění předobjednávek na Vampire: The Masquerade – Swansong, příběhové RPG od studia Big Bad Wolf. Hra vyjde 19. května na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X a PC (Epic Games Store). Verze pro Nintendo Switch dorazí později v letošním roce.

Záhadní zabijáci napadli bostonskou Camarillu – tajnou společnost složenou z většiny upírů ve městě. Galeb Bazory, Emem Louis a Leysha obdrží úkol od prince městských Spřízněných a mají zjistit totožnost útočníků i motivy za tímto velkoplošným útokem. Rozkazy jsou jednoduché: infiltrovat, vyšetřit a získat odpovědi pomocí nadpřirozených sil, pokud to bude nutné.

V této adaptaci deskové hry se hráči ve Vampire: The Masquerade – Swansong ujímají kontroly nad třemi hrdiny s vlastními listy postav a díky svým rozhodnutím budou ovlivňovat jejich atributy. Pomocí schopností mohou vypáčit zámek, zastrašit nehráčskou postavu či vyvodit efektivnější závěry na základě stop. Protagonisté mají také upírské schopnosti známé jako disciplíny, díky kterým se mohou dostat na nepřístupné oblasti, zamaskovat svou přítomnost či předvídat potenciální budoucnost.

Vampire: The Masquerade – Swansong kombinuje průzkum široké škály prostředí, mistrně napsané dialogy, chytré hádanky a rozvětvený příběh, kde každé rozhodnutí má svůj následek. Postavy byly pečlivě vyvinuty a jsou věrné značce World of Darkness, neboť prozrazují, že jsou příšery navzdory svému lidskému vzezření.

Díky více než patnácti různým koncům pro hlavní postavy a osud bostonské Camarilly zažije každý hráč Vampire: The Masquerade – Swansong svoje vlastní dobrodružství v tomto jedinečném příběhovém RPG.

Předobjednejte si krabicovou verzi hry a získáte bonusové DLC Alternate Outfits Pack s obleky pro Galeba, Ememu a Leyshu (obrázek výše)

Read this next