If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Pohnojili jsme to, kají se autoři Sniper Ghost Warrior 3

Nevídaná sebekritika.

Nestává se často, aby si někdo takhle veřejně posypal popel na hlavu, navíc ještě v oficiální tiskové zprávě. Na jednu stranu to je sympatické, nicméně může to mít negativní efekt v tom, že se pak hra neprodá ani ve slevách za pár eur (Alza.cz)...

Sniper Ghost Warrior 3, u nás v dubnu ocejchovaný výjimečnou medailí RUCE PRYČ, selhal. Přiznal to přímo přímo výkonný šéf vývojářů Marek Tymiňski ze City Interactive:

"Na začátku tvorby jsme se rozhodli pro relativně velký rozsah hry a jejího otevřeného světa, ale teď jsme si uvědomili, že to bylo až příliš ambiciozní vzhledem k velikosti našeho týmu a časovému harmonogramu. Špatně jsme si to spočítali."

Uděláním ze Sniper AAA záležitost jim prý sebralo to, co by jinak mohli udělat výborně. Namísto toho strávili spoustu času soupeřením s AAA hrami, co se týče vlastností a produkčních hodnot. Prý to byla velká chyba.

Do budoucna se z ní poučíme, řekl vývojář, který plánuje vytvořit skvělou taktickou střílečku, kde se už budou soustředit na hratelnost a hloubkově propracované mise, aniž by sklouzli do pasti otevřeného světa. Během minulých tří let prý získali spoustu zkušeností, takže věří, že vyvinou něco, co bude ještě taktičtějšího než třetí Sniper.

Cover image for YouTube videoSniper Ghost Warrior 3 - Official Dangerous Trailer

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Sniper: Ghost Warrior 3

PS4, Xbox One, PC

Related topics
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments