If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Pomohou příští konzole novým herním značkám? EA říká, že ano

A Michael Pachter věští, že X720 vyjde na jaře 2014.

Frank Gibeau, prezident EA Labels, už měl možnost vidět, co připravuje Microsoft a Sony pro své konzole nové generace. A rozhodl se o tom promluvit. Říká totiž, že je možnostmi nových konzolí velice překvapený a v EA pracují na třech až pěti nových herních značkách, které by měly mít na nových konzolích premiéru.

"Čas spustit nějakou novou herní značku je vždy na začátku cyklu nového hardwaru. Když se podíváte do historie, většina nových značek je uváděna během 24 měsíců nového cyklu hardwaru," vysvětluje Frank Gibeau. "V současnosti pracujeme na třech až pěti nových herních značkách pro nové konzole."

Takže, zdá se, o next-gen konzolích se už může zcela otevřeně hovořit.

Řekl také, že pokud chcete představit novou herní značku, je dobré, když k ní máte i zcela nové technologie, na kterých se můžete předvést. "Lidé už přemýšlejí, co může být v budoucnu. Viděl jsem ty stroje, pro které vyvíjíme hry a jsou fenomenální."

Ano, next-gen konzole oficiálně existují.

Známý herní analytik Michael Pachter se také dal do věštění a věří, že Xbox 720 (nebo jak se nová konzole bude jmenovat) by mohla jít do prodeje na jaře roku 2014.

"Stále nevíme ani přesné specifikace, cenu nebo datum vydání u Wii U, která by měla vyjít ještě před koncem roku. Od Microsoftu nebo Sony jsme ještě neslyšeli vůbec nic, ale předpokládá se, že obě firmy by měly vydat konzole koncem roku 2013. Myslím si ale, že Microsoft pozdrží vydání své konzole na jaro 2014." Důvod jeho předpokladu? Spousta lidí si bude chtít nový Xbox koupit a Microsoft jich nejprve musí vyrobit dostatečné množství, aby poptávku naplnili.

Tagged With
About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments